pomichnytsya@ukr.net Чернігів, вул. Ріпкінська, 3-а +38 (073) 159-72-70

Хімчистка м’яких меблів на дому в м. Чернігів

Хімчистка м’яких меблів

Хімчистка м’яких меблів

Для хімчистки меблів на дому ми використовуємо професійну німецьку техніку Kärcher, а також безпечні і екологічні засоби для чищення. Першим ділом майстер проводить огляд тканини меблів і підбирає відповідний засіб для чищення та засоби для виведення плям – у нас є всі необхідні засоби чищення для будь-якої оббивки м’яких меблів. Після цього на тканину меблів наноситься засіб для чищення, засоби для виведення плям і дезінфектори. На наступному етапі робиться механічне чищення м’яких меблів – для усунення старих і складних плям. Після цього тканина промивається чистою водою і сушиться вакуумним методом.

Чим професійна хімчистка меблів краще самостійної?

– безпечні засоби для чищення – не псують колір тканини меблів, не мають різких запахів, біорозкладні;
– потужне обладнання – глибока чистка тканини і наповнювача, прибираємо навіть самі в’їдаються плями і сліди життєдіяльності;
– досвідчені майстри – знають як якісно почистити меблі, які засоби для чищення підібрати, як рівномірно почистити і висушити меблі;
– оперативність – чистка меблів займе не більше 1-2 годин (в залежності від обсягу).

Які ж плями і запахи здатна усунути професійна хімчистка меблів на дому?

За час використання м’яких меблів в ній накопичуються продукти життєдіяльності, такі як: піт, жир від тіла, слина, сеча, епідерміс, “авторські плями”, пролиті напої, жир і бруд від рук на підлокітниках – все це з часом починає неприємно пахнути. Чистка м’яких меблів здатна усунути всі ці забруднення і прибрати неприємні запахи. Виведення будь-яких забруднень вже входить у вартість чистки меблів, яка вказана в прайсі – вам не потрібно буде доплачувати за кожну пляму. Виведення запаху сечі котів і собак з меблів також входить в ціну – у майстра з собою завжди є спеціальні нейтралізатори запаху урини тварин і при необхідності він їх застосує.
Для замовлення наших послуг необхідно залишити заявку в спеціальному розділі сайту або подзвонити за контактним телефоном. Найближчим часом з вами зв’яжуться представники компанії «Помічниця» для уточнення деталей замовлення. Кваліфіковані менеджери у зручний для вас час зроблять безкоштовний виїзд на будь-який об’єкт, узгодять терміни і вартість проведення робіт.
Замовити прибирання офісу Ви можете зателефонувавши
Завжди Ваша – “Помічниця”

    Отримати пропозицію

    Зв’яжіться з нами та дізнайтеся, як ми можемо допомогти