pomichnytsya@ukr.net Чернігів, вул. Ріпкінська, 3-а +38 (073) 159-72-70

Професійне прибирання офісів в м. Чернігів

Професійне прибирання офісів

Професійне прибирання офісів

Підтримувати чистоту в робочому просторі можна за допомогою послуг клінінгу в офісі. Це дешевше і простіше, ніж наймати штатних прибиральників і самостійно закуповувати всі засоби і інвентар. Вам не потрібно оформляти документи і платити податки: ми один раз укладаємо договір, і в офісі завжди буде чисто. Співробітники можуть приїжджати щодня, 2 рази тиждень або разово, щоб зробити генеральне прибирання. Вони приходять вранці або ввечері – ви самі визначаєте відповідний формат.

Що входить до регулярного прибирання офісу?

Ви можете укласти з нами договір на постійне прибирання і самі вибрати, як часто ми будемо приїжджати – це залежить від площі офісу, кількості працівників і вашого бажання.

Що передбачає стандартний набір послуг з прибирання офісних приміщень:

– ми протираємо горизонтальні поверхні вологою серветкою з миючими засобами, прибираємо пил зі світильників, оргтехніки, дзеркал і предметів інтер’єру;
– виносимо сміття і замінюємо витратні матеріали в санвузлі;
– миємо сантехніку і обробляємо її засобом для дезінфекції;
– пилососимо килими і миємо підлогу;
– наводимо порядок в обідній зоні: очищаємо холодильник і мікрохвильову піч, кухонну плиту, столи і стільці;
 Для замовлення наших послуг необхідно залишити заявку в спеціальному розділі сайту або подзвонити за контактним телефоном. Найближчим часом з вами зв’яжуться представники компанії «Помічниця» для уточнення деталей замовлення. Кваліфіковані менеджери у зручний для вас час зроблять безкоштовний виїзд на будь-який об’єкт, узгодять терміни і вартість проведення робіт.
Замовити прибирання офісу Ви можете зателефонувавши 
Завжди Ваша – “Помічниця”

    Отримати пропозицію

    Зв’яжіться з нами та дізнайтеся, як ми можемо допомогти