pomichnytsya@ukr.net Чернігів, вул. Ріпкінська, 3-а +38 (073) 159-72-70

Підготовка квартири до продажу в м. Чернігів

  • Головна
  • Підготовка квартири до продажу
Підготовка квартири до продажу

Підготовка квартири до продажу

Отже, ви вирішили продати квартиру. Це питання вимагає серйозного підходу, оскільки на будь-якому ринку діє головне правило: як товар подаси, так його і продаш.
Привабливий вигляд нерухомості допомагає знайти більше потенційних покупців в короткий термін. Перед продажем квартиру потрібно попередньо підготувати: провести прибирання, начистити до блиску плитку і сантехніку, вимити вікна, розсортувати речі.
Клінінгова компанія «Помічниця» підготує вашу квартиру до продажу і візьме все прибирання на себе. Хто знає, можливо, після ретельного прибирання Ви самі передумаєте її продавати?

Які послуги входять до прибирання квартири перед продажем?

– В першу чергу наші співробітники звільняють площу для прибирання від всіх сторонніх предметів. Потім спальні місця і м’які меблі очищають від бруду і шерсті домашніх тварин.
– Наступний етап – це видалення пилу з меблів і техніки з використанням спеціальних розчинів для прибирання.
– Підлогу і килимові покриття чистять за допомогою професійних миючих засобів. Вологому прибирання також піддаються плінтуса, карнизи, підвіконня і двері. До блиску натирають дзеркала і скло.
– На кухні і в ванній кімнаті наші клінери очищають кахель від брудних плям, жирного і вапняного нальоту, а з сантехніки видаляють іржу і плями. Обов’язково ретельно та дбайливо очищають варильну поверхню від жиру та інших харчових залишків.

Замовити прибирання квартири перед продажем Ви можете зателефонувавши 
Завжди Ваша – “Помічниця”

    Отримати пропозицію

    Зв’яжіться з нами та дізнайтеся, як ми можемо допомогти