Чи варто купувати парогенератор

 • Головна
 • Чи варто купувати парогенератор

Чи варто купувати парогенератор

Чи варто купувати парогенератор? Напевно, кожна господиня стикається з цією дилемою, коли на чаші ваг стоїть покупка праски або парогенератора. У чому його особливість та привілеї, якщо такі, звичайно, є, перед таким вже звичним нам пристосуванням, як праска.

Допоможемо трохи розібратися в цьому питанні та розповісти всі переваги, недоліки та марна чи навпаки, виправданою буде дана покупка.

Що таке парогенератор?

Для початку необхідно зрозуміти, що це таке. Парогенератор складається із двох одиниць. Це власне сама праска, тут все зрозуміло, і спеціальна парова станція, яка називається професіоналами «бойлер». Дія парогенератора така:

 1. Перед роботою заливається дистильована вода, на цьому наполягають виробники продукції.
 2. Після цього протягом декількох хвилин вода перетворюється на пару.
 3. Далі пара надходить через спеціальний шнур у власне саму праску.

Таким чином, прасування відбувається не за допомогою води, а саме парою, яка подається потужним натиском. Вихід пари відбувається за 160 градусів.

Доцільність покупки

Багато хто, звичайно, може сказати, що це якийсь випендреж і власне можна гладити звичайною простою праскою. Але варто зауважити, що все більше парогенератори завойовують ринок і підкорюють серця господинь.

Марно назвати цю річ не повертається мова. Безперечна перевага – це прасування і відпарювання відразу. Причому пара може бути як суха, так і волога. Що зручно і підходить для різноманітних тканин.

Парогенератором можна обробляти не тільки речі, а й подушки з матрацами, тому що під парою відмінно вбиваються всі мікроби і немає сенсу “висмажувати” їх на сонці. Ця чудова новина для тих, хто має сім’ю:

 • маленькі діти;
 • люди, які страждають на алергію;
 • люди, які страждають на респіраторні захворювання.

Також, парогенератори мають таку потужну подачу пари, що може чудово відгладити річ, складену в кілька шарів, при цьому на інший бік вже перевертати не потрібно. Що значно зменшить кількість часу на прасування.

Якщо Вам потрібно просто провести хімчистку меблів або штор, економніше звернутися до нашої компанії, яка володіє потрібним обладнанням, у тому числі і парогенератором.

Переваги парогенератора перед праскою

У всіх професійних хімчистках використовують лише парогенератори. Жодних прасок Ви там не побачите, це м’яко кажучи вже минуле століття. Компанії стали розробляти ці пристрої як для професійного використання, але й домашнього.

Наразі таку річ може дозволити купити практично кожен громадянин. Отже, що ми отримуємо, використовуючи парогенератор:

 • Дозволяє скоротити час прасування в 5 разів, від часу, витраченого на прасування звичайною праскою.
 • Можливе прасування як шовку та інших делікатних тканин, так і дуже міцних. Будь-яка тканина йому під силу.
 • Можливість горизонтального та вертикального прасування. Вертикальне прасування зручне для штор, гардин та дуже делікатних тканин.
 • Мінімальна витрата води та електроенергії. Економія води до 40% та електрики – до 25%. Економія пов’язана з тим, що при прасуванні звичайною праскою у Вас йде просто більше часу. З парогенератором достатньо одного проходу по тканині, і вона буде ідеально випрасуваною.

Як самі бачите, переваги досить явно переважують «здібності» праски.

Як обрати. На що звернути увагу. Правила використання

Якщо Ви вже вирішили купити цю диво річ, відразу виникає купа питань, як же вибрати. На що звернути увагу?

Існує два види парогенераторів:

 • З можливістю додаткового доливання води.
 • Такої можливості немає.

Відразу хочемо відзначити, що модель з можливостью доливання набагато зручніша і практичніша. У контейнер воду можна заливати у будь-який момент використання, не вимикаючи його з розетки. З моделями де ця можливість відсутня, трохи складніше.

Необхідно відключити від живлення, потім дати охолонути пару і лише після цього є можливість заливання води. Також при виборі обов’язково необхідно враховувати потужність парового удару.

Це основний момент, від якого власне і залежить швидкість розгладження, з якими тканинами може працювати пристрій. Чим вища потужність, тим відповідно краще.

Після використання необхідно злити воду, просушити контейнер та парогенератор готовий до подальшої роботи.

Також, приємний момент у тому, що навіть якщо парогенератор залишити включеним на дошці для прасування або лежачим підошвою на речі, з нею нічого абсолютно не трапиться!

В ув’язненні

Єдиний мінус – це досить висока вартість. Але ці гроші окупляться тими перевагами, які вказані вище. Також мінімальна кількість витраченого часу. Наша думка, що покупка однозначно стоїть, але вибір за Вами!